93,586
85,503
210

Ünlü Boksör Conor McGregor'ın Barına Molotoflu Saldırı

...
Magazin

Ünlü Boksör Conor McGregor'ın Barına Molotoflu Saldırı

Ring dışındaki hayatıyla ve özellikle de karıştığı kavgalarla gündeme gelen ünlü boksör Conor McGregor'ın İrlanda'daki barına molotof kokteylli saldırı düzenlendi. 33 yaşındaki İrlandalı boksör Conor McGregor'ın İrlanda'nın Dublin kentinde bulunan 2 milyon sterlin değerindeki barına dün gece saldırı düzenlendi. Daily Mail'in haberine göre, saldırıda McGregor'ın iş yerinin hedef alındı ve olay yerindeki kimsenin yaralanmadı. 33 yaşındaki McGregor, Dublin'deki Black Forge Inn adlı barı 2019'da satın almıştı. 

‘’MTV MÜZİK ÖDÜLLERİ'NDE HENGAME ETMİŞTİ'' 

Yumruklarını ring dışında da konuşturmasıyla tanınan McGregor, 2021 MTV Görüntü Müzik Mükafatları merasiminde, oyuncu Megan Fox'un sevgilisi rap müzikçisi Machine Gun Kelly ile arbede etmişti. McGregor, kırmızı halıda, kalabalığın arasında elindeki içki bardağını fırlatırken görüntülenmiş, McGregor'ı korumaların tutması ve engellemesi dikkat çekmişti. Olayın neden olduğu anlaşılamazken, McGregor, ‘’O çıkageldi ve bilmiyorum. Çocuğu tanımıyorum. Benimle hiçbir şeyi olmadı. Ben yalnızca gerçek dövüşçülerle, nitekim savaşan beşerlerle dövüşürüm, ne demek istediğimi biliyorsunuz. Kesinlikle küçük süt çocuğu rapçilerle dövüşmem.'' demişti. McGregor, en son birlikte eğlenmeye çıktığı arkadaşını yumruklayarak burnunu kırmıştı. Ünlü boksör, İtalyan DJ Francesco Facchinetti'yi birlikte dışarı çıktıkları bir gece dövmüştü. İtalyan DJ, kendisi ve karısının, McGregor ve nişanlısı Dee Devlin ile birlikte dışarı çıktıklarını, ünlü boksörün kendisini sebepsiz yere dövdüğünü anlatmıştı. 

‘’ARKADAŞININ BURNUNU KIRMIŞTI'' 

Yaralarını gösterdiği bir görüntü yayınlayan DJ, birlikte eğlendiklerini, McGregor un kendilerini öteki bir partiye davet ettiğini, sonra da 10 görgü şahidi önünde kendisini yumrukladığını söylemişti.